Zajímavosti o městu Šlapanice

Malinkaté městečko Šlapanice, které má 7 600 obyvatel. Najdeme ho kousek od Brna. Takže se nachází na moravské části republiky. Město můžete znát podle velkých událostí jako například bitva u Slavkova, od které je vesnička pár kilometrů. Ještě než se pustíme do nějakých zajímavostí, pojďme si uvést pár základních informacích, právě o městu Šlapanice.

Okres města je Brno-venkov,
Rozloha města 14,65 km čtverečních,
Nadmořská výška 230 m n. M.
PSČ je 664 51.

Pokud byste hledali kontakt na město, můžete využít městský úřad Šlapanice, který leží na Masarykovo nám. 100, pod adresou 664 51 Šlapanice.

Aktivity ve městě Šlapanice

Nejspíše se budete zajímat o nějaké aktivity, které můžete využít, když zrovna nebudete mít do čeho píchnout. K aktuálnímu dni, je trochu těžké narazit na nějaké události, když zrovna probíhá velmi nepříjemná pandemická situace, ale i tak nějaké akce rozhodně jsou.

Zde je seznam akci, které můžete ve městě Šlapanice podniknout

11. 6. 2021

Akce - Pétanque turnaj pro děti. Od 16:30 hodin, proběhne v Náves Bedřichovice, tato údalóst.

Doporučujeme sledovat web města Šlapanice, pro průběžné aktualizace.

12. 6 2021

Velký turnaj v Pétanque pro dospělé. Turnaj se bude odehrávat na stejném místě jako pro děti, s rozdílným časem 9:30 hod.

Doporučujeme sledovat web města Šlapanice, pro průběžné aktualizace.

14. 8. 2021

Zde máme trochu jinou akci, a to oslavu letní, kde proběhne výstava zahrádkářů. Tato akce probíhá každý rok a je velmi populární.

Doporučujeme sledovat web města Šlapanice, pro průběžné aktualizace.

Bohužel se jedná a tak málo akcích, v této nelibé době. Plno akcí jako Triatlonový seriál nebo Atletická olympiáda, musela být odložena, ale nezoufejte. Doufáme, že se v budoucnu dočkáme lepších změn, díky kterým budeme moci užívat mnoho akcích v městečku Slapanice.

Jak kontaktovat město Šlapanice a mít neustálý přehled

Představte si, že město Šlapanice, má své vlastní sociální sítě. Město můžete zastihnout jak na facebookovém profilu, tak i na twitteru a dokonce i na instagramu. I když se město nezdá, město nabízí řadu sociálních příspěvků. Zde jsou informace o sociálních sítích:

  • www.facebook.com/mestoslapanice/
  • www.instagram.com/mestoslapanice/
  • www.youtube.com/infokanalslapanice
  • www.twitter.com/mestoslapanice

O kanály se stará město Šlapanice. Nejen, že budete moci být neustále v kontaktu s městem Šlapanice, a to díky jejich sociálních profilů, ale budete moci odebírat i Šlapanický zpravodaj. Tento zpravodaj se rozesílá do všech domácností města Šlapanice. Ve městě Šlapanice, vám opravdu nic neunikne.

Jiná zábava v městě Šlapanice

Pokud nebudete vědět, jak se zabavit, budete moci vyzkoušet automaty. Díky herním automatům online, zabijete aspoň nějaký ten čas v období pandemie. Jedná se o stránku, kde najdete řadu zajímavých informacích o hazardních automatech, online casinech a další. Zábavy není nikdy dost. Hodně štěstí!

17 May 2021